Vietnes www.naturanordica.lv lietošanas noteikumi

Vietnes www.naturanordica.lv lietošanas noteikumi


Vietnes www.naturanordica.lv vispārējie lietošanas noteikumi.

 

 1. Pirms sākt lietot SIA “Fish Club” mājas lapu (reģistrācijas Nr. 40203229731, adrese - Melluzu prospekts 9-2, Jūrmala, LV-2008) www.naturanordica.lv, lūdzu, rūpīgi izlasiet šos vietnes www lietošanas noteikumus. naturanordica.lv (turpmāk tekstā - "Noteikumi").
 2. Vietne www.naturanordica.lv ir SIA “Fish Club” izveidotā vietne, kuras interneta adrese ir www.naturanordica.lv, ar visu tajā esošo informāciju un materiāliem.
 3. Apmeklējot vietni www.esma.lv vai izmantojot tajā ievietoto informāciju par preču un pakalpojumu sniegšanu, jūs personīgi vai persona, kuru pārstāvat, ja rīkojaties tās vārdā, piekrītat šiem noteikumiem.
 4. Ja jūs nepiekrītat šiem noteikumiem, lūdzu, neapmeklējiet un neizmantojiet vietni www.esma.lv, kā arī neizmantojiet piedāvātos pakalpojumus un tajā esošo informāciju.
 5. Informējam, ka SIA “Fish Club” mājas lapā www.esma.lv ievadītās informācijas (ieskaitot personas datus) apstrādes mērķis ir sniegt tajā norādītos pakalpojumus un sniegt palīdzību vietnes lietošanas laikā. www.esma.lv.
 6. SIA "Fish Club" ir tiesības jebkurā laikā vienpusēji mainīt vietnes www.naturanordica.lv saturu un lietošanas noteikumus. Šādas izmaiņas stājas spēkā pēc to publicēšanas tīmekļa vietnē www.naturanordica.lv.
 7. No brīža, kad sākat izmantot vietni www.esma.lv vai veicat kādas darbības minētajā vietnē, tiks pieņemts, ka esat iepazinies ar lietošanas laikā spēkā esošajiem noteikumiem un ievērosiet tos. Katram vietnes lietotājam ir pienākums regulāri izlasīt noteikumus, lai viņš būtu informēts par savlaicīgi veiktajām izmaiņām. Ja jūs nepiekrītat noteikumiem, jums ir aizliegts izmantot vietni.
 8. Vietnes www.naturanordica.lv lietotājiem ir tiesības izmantot tajā piedāvātās iespējas un pakalpojumus par cenu, kas ir spēkā attiecīgā pakalpojuma piedāvājuma brīdī. SIA "Fish CLub" ir tiesības jebkurā laikā mainīt mājas lapā www.esma.lv norādītās cenas un / vai pēc saviem ieskatiem izveidot jaunus maksas pakalpojumus.
 9. Lai kļūtu par reģistrētu vietnes www.naturanordica.lv lietotāju, ir jāievēro vietnē www.naturanordica.lv noteiktā reģistrācijas procedūra.
 10. Katram lietotājam, kas reģistrēts vietnē www.naturanordica.lv, ir pienākums neizpaust savus piekļuves datus citām personām. Ja darbības vietnē www.esma.lv tiek veiktas ar reģistrēta lietotāja profilu (t.sk. tiek iegādātas preces un / vai pakalpojumi), izmantojot pareizo lietotājvārdu un paroli, tad tiek uzskatīts, ka darbības attiecīgajā profilā ir veiktas veic pats reģistrētais lietotājs.
 11. Vietnes lietotājs piekrīt saņemt informāciju no vietnes www.naturanordica.lv par dažādiem aktuāliem jautājumiem, ja ir saņemta lietotāja kā datu subjekta brīva un nepārprotama piekrišana (izņemot gadījumus, kad tiek veikta ziņojumu sūtīšana lietotājam. uz cita juridiska pamata).
 12. SIA "Fish Club" nav atbildīga par jebkādiem izdevumiem un zaudējumiem, kas radušies, lietojot vietni www.naturanordica.lv.
 13. Ja rodas šaubas par SIA “Fish Club” mājas lapā www.naturanordica.lv ievietoto dokumentu veidlapu aizpildīšanu, lūdzu, sazinieties ar norādīto vietnes www.naturanordica.lv kontaktpersonu.Vietnē www.esma.lv piedāvāto pakalpojumu izmantošana.

 1. Kopējai pirkuma summai jābūt vismaz 0,15 EUR. Ja kopējā pirkuma summa ir mazāka, pirkums netiks apstiprināts.
  Jums vienmēr jārīkojas saskaņā ar procedūru, kas norādīta vietnē www.esma.lv.
 2. Neizmantojiet ļaunprātīgi vietnē www.esma.lv ievietoto informāciju. Vietnē piedāvātos pakalpojumus drīkst izmantot tikai saskaņā ar piemērojamiem likumiem un noteikumiem. SIA "Fish Club" ir tiesības apturēt vai pārtraukt pakalpojumu sniegšanu, ja pasūtījuma laikā netiek nodrošināta vietnes www.esma.lv lietošanas noteikumu ievērošana.
 3. Pieprasot SIA "Fish Club" vai tās vārdā pārstāvētai personai veikt izmaiņas reģistrētajā pasūtījumā, kas ir nepilnīgs, lūdzu, ņemiet vērā, ka izmaiņas var piemērot, rakstot e-pastu info@fishclub.lv no e-pasta pasūtījumā norādīto adresi vai sazinoties ar SIA "Fish Club".
 4. SIA "Fish Club", atrodot kļūdas un / vai neprecizitātes produkta cenās vai aprakstos vietnē www.naturanordica.lv, ir tiesības vienpusēji atteikties no distances līguma, kamēr nav ieskaitīts maksājums par konkrēto produktu. Izņēmuma kārtā SIA “Fish Club” distances līgumu var atcelt gadījumos, kad distances līgums ir noslēgts ar otras puses ļaunprātīgu izmantošanu vai ar krāpšanu vai piespiešanu; pasūtīto preču defektu dēļ; vienas vai otras puses pārmērīgu zaudējumu dēļ; novēlotas samaksas dēļ par precēm un citos normatīvajos aktos noteiktajos gadījumos.
 5. Vietnes www.naturanordica.lv izmantošana nepiešķir nekādas īpašuma tiesības uz saturu, kuram varat piekļūt. Vietnē www.naturanordica.lv ievietotās informācijas saturu ir aizliegts izmantot, ja vien šī satura īpašniekam nav atļaujas vai citas likumā noteiktās atļaujas. Šie noteikumi nepiešķir tiesības izmantot nevienu zīmolu vai logotipu, kas iekļauts vietnē www.esma.lv. Aizliegts noņemt, aizsegt vai mainīt paziņojumus, kas parādās vietnē www.naturanordica.lv vai tiek nodrošināti ar vietnes www.naturanordica.lv starpniecību.
 6. Vietnē www.naturanordica.lv ir redzams preču saturs un apraksts, kā arī cita informācija, kas ir SIA Fish Club īpašums.
 7. Saistībā ar izmantotajiem pakalpojumiem SIA "Fish Club" ir tiesīgs nosūtīt paziņojumus, atgādinājumus par uzsāktajiem, bet nepabeigtajiem pakalpojumiem un citu informāciju uz ievadīto e-pasta adresi, lai uzlabotu pakalpojumu sniegšanas kvalitāti. Jums ir tiesības atteikties no jebkādu ziņu saņemšanas, rediģējot šo informāciju savā lietotāja profilā, anulējot ziņu saņemšanu, noklikšķinot uz e-pasta saites vai nosūtot informāciju uz e-pastu: info@fishclub.lv

Vietnē www.naturanordica.lv ievadīto datu izmantošana un konfidencialitāte.

 

 1. SIA "Fish Club" informē, ka, norādot savu e-pasta adresi, jūs piekrītat, ka tā ir iekļauta datu bāzē un uz to no vietnes www.naturanordica.lv var tikt nosūtīta paziņojums / atgādinājums par iesāktiem, bet nepabeigtiem preču pasūtījumiem. .
 2. Izmantojot vietni www.naturanordica.lv, jūs piekrītat, ka SIA "Fish Club" vai jebkura trešā persona, kas darbojas www.esma.lv vārdā, var apkopot un uzglabāt datus, kas ļauj izsekot un reģistrēt:

23.1. kopējais vietņu apmeklējumu skaits,

23.2. katras konkrētās vietnes apmeklētāju skaits,

23.3. www.naturanordica.lv apmeklētāju interneta pakalpojumu sniedzēju domēnu vārdi,

23.4. IP addresses,

23.5. citi dati, kuru mērķis ir sistēmas administrēšanas vajadzībām, kā arī lai kontrolētu www.esma.lv vietnes lietošanu un organizētu tās uzlabošanu.

 1. SIA "Fish CLub" vietnē www.esma.lv ir tiesīga pārsūtīt savāktos un uzglabātos datus informācijas un statistikas vajadzībām arī citiem uzņēmumiem. DATI, KAS Ļauj PERSONAS IDENTIFIKĀCIJU, ŠAJĀ PROCESĀ NAV ATBRĪVOŠI UN NEDOTI TURPMĀKĀM PERSONĀM.
 2. SIA "Fish Club" lietotāja IP adresi un e-pasta adresi nesaista ar datiem, kas ļauj identificēt šo lietotāju. Tas nozīmē, ka katra lietotāja sesija tiks reģistrēta, bet vietnes www.naturanordica.lv lietotājs paliks anonīms.
 3. Visi vietnē www.esma.lv iesūtītie vai ievadītie materiāli nonāk SIA Fish Club īpašumā, kuru SIA “Fish Club” kā vietnes www.esma.lv īpašnieks ir tiesīgs izmantot saviem mērķiem, izņemot fiziskas personas dati.
 4. Lūdzu, ņemiet vērā, ka, sniedzot savu e-pasta adresi vai nosūtot jebkādu informāciju uz vietni www.naturanordica.lv, jūs esat piekritis, ka SIA "Fish Club" ir tiesības izmantot šos datus tikai iepriekš minētajiem mērķiem, ieskaitot šo noteikumu 20. punktu. . norādītajam mērķim.

Produktu pasūtīšana un autortiesību aizsardzība vietnē www.naturanordica.lv

 1. Pasūtot preci, apstipriniet, ka esat izlasījis un piekrītat vietnei www.naturanordica.lv
 • Pircēju sniegtie personas dati tiek apstrādāti saskaņā ar normatīvajiem aktiem, kas reglamentē personas datu apstrādi un aizsardzību. Apstrādājot un uzglabājot Pircēja personas datus, Pārdevējs izmanto organizatoriskus un tehniskus līdzekļus, lai aizsargātu personas datus un novērstu to nelikumīgu apstrādi. Vairāk par personas datu apstrādi
 1. Pasūtot preci, apstipriniet, ka esat izlasījis produktu un piekrītat tam
 2. Pasūtot produktu, apstipriniet, ka esat izlasījis un piekrītat garantijām.