Privātuma politika

SIA Fish Club e-veikala PRIVĀTUMA POLITIKASIA Fish Club ir apņēmusies aizsargāt un cienīt jūsu privātumu. Lūdzu, uzmanīgi izlasiet šo konfidencialitātes paziņojumu, lai jūs zināt, kāpēc un kā mēs apkopojam jūsu datus un kā mēs tos izmantosim.

Šis paziņojums izskaidro:

 • Kā mēs izmantojam jūsu personisko informāciju;
 • Kādu personisko informāciju mēs nododam trešajām personām;
 • Cik ilgi mēs glabājam jūsu personisko informāciju;
 • Informācija par mārketinga komunikācijām;
 • Jūsu tiesības;
 • Kā mēs izmantojam sīkdatnes;
 • Cita būtiska informācija par privātumu;
 • Izmaiņas, kā mēs aizsargājam jūsu privātumu;
 • Kā ar mums sazināties.


  Kad jūs pirmo reizi apmeklējat mūsu vietni, mēs lūgsim jūs apstiprināt sīkdatņu izmantošanu saskaņā ar šī paziņojuma noteikumiem.

  Ja jums ir kādi jautājumi par to, kā mēs aizsargājam jūsu privātumu, lūdzu, sazinieties ar mums pa e-pastu: info@fishclub.lv

  *** 


  KĀ MĒS IZMANTOJAM JŪSU INFORMĀCIJU

  Šajā sadaļā sniegta šāda informācija:

  • personas datu kategorijas, kuras mēs apstrādājam;
  • personas datu avoti un īpašas kategorijas, kas netiek saņemti tieši no jums;
  • jūsu personas datu apstrādes mērķis
  • apstrādes juridiskais pamats.


   Mēs apstrādājam jūsu konta datus ("Konta dati"). Konta informācija var ietvert jūsu vārdu un e-pasta adresi, tālruņa numuru un citu informāciju, kuru sniedzat reģistrējoties, kā arī pirkumu vēsturi. Šie dati tiek iegūti tieši no jums. Mēs apstrādājam jūsu konta datus, lai pārvaldītu vietni, lai varētu sniegt mūsu pakalpojumus, nodrošināt vietnes un pakalpojumu drošību un sazināties ar jums. Šīs apstrādes juridiskais pamats ir savstarpējas vienošanās izpilde un / vai līguma noslēgšana pēc jūsu pieprasījuma, kā arī mūsu likumīgās intereses, proti, mūsu vietnes un pakalpojumu uzturēšana un uzlabošana.

   Mēs apstrādājam informāciju, kas saistīta ar mūsu pakalpojumu sniegšanu mūsu vietnē ("Darījumu dati"). Darījuma informācija var ietvert jūsu kontaktinformāciju, bankas konta informāciju un darījumu informāciju. Darījumu dati tiek apstrādāti, lai piegādātu preces un pakalpojumus, kā arī lai pienācīgi reģistrētu šos darījumus. Šīs apstrādes juridiskais pamats ir savstarpējas vienošanās izpilde un / vai līguma noslēgšana pēc jūsu pieprasījuma, kā arī mūsu likumīgās intereses, proti, mūsu tīmekļa vietnes un tirdzniecības pareiza administrēšana.


   Mēs varam apstrādāt jūsu sniegto informāciju, lai abonētu mūsu e-pastus un biļetenus ("Ziņapmaiņas dati"). Ziņapmaiņas dati tiek apstrādāti, lai nosūtītu jums atbilstošus ziņojumus un ziņas. Šīs apstrādes juridiskais pamats ir jūsu piekrišana. Turklāt, ja mēs jau esam pārdevuši jums preces vai snieguši pakalpojumus mūsu vietnē un jums nav iebildumu, mēs varam apstrādāt jūsu ziņojumapmaiņas datus, pamatojoties uz mūsu likumīgajām interesēm, proti, lai uzturētu un uzlabotu klientu attiecības.


   Mēs varam apstrādāt jūsu personas datus, kā norādīts šajā paziņojumā, ja nepieciešams, lai apmierinātu vai aizstāvētu juridiskas prasības, kas izriet no tiesas, administratīvām vai citām ārpustiesas pārsūdzībām. Šīs apstrādes juridiskais pamats ir mūsu likumīgās intereses, proti, mūsu likumīgo tiesību, jūsu likumīgo un citu likumīgo tiesību aizsardzība un aizsardzība.

   Papildus iepriekš minētajiem īpašajiem mērķiem, kuriem mums ir tiesības apstrādāt jūsu personas datus, mums ir tiesības apstrādāt arī jūsu personas datus gadījumos, kad šāda apstrāde ir nepieciešama, lai nodrošinātu mūsu juridisko pienākumu izpildi.

   ***


   KĀDU PERSONAS INFORMĀCIJU PĀRSŪTAM TREŠĀM PERSONĀM?

   Mēs vēlamies iegūt un saglabāt jūsu uzticību. Lai to izdarītu, mēs kopīgosim jūsu personisko informāciju tikai tad, kad tas būs nepieciešams.

   Mums ir tiesības kopīgot jūsu datus ar šādām trešo personu kategorijām, lai sniegtu jums mūsu pakalpojumus, kā aprakstīts šajā paziņojumā:


   • Finanšu darījumus, kas saistīti ar preču iegādi mūsu vietnē, var apstrādāt mūsu maksājumu pakalpojumu sniedzēji. Jūsu darījumu informāciju mēs kopīgojam ar mūsu maksājumu pakalpojumu sniedzējiem tikai tiktāl, cik tas nepieciešams jūsu maksājumu, atmaksas un sūdzību vajadzībām.
   • Mums ir tiesības atklāt jūsu personas datus citiem pakalpojumu sniedzējiem, lai sniegtu īpašus pakalpojumus. Piemēram, vietnes mitināšanas pakalpojumu sniedzējiem, piegādes uzņēmumiem, serveru un mitināšanas pakalpojumu sniedzējiem, e-pasta un SMS pakalpojumu sniedzējiem. Apakšuzņēmuma līgumu gadījumā mēs veiksim visus nepieciešamos pasākumus, lai nodrošinātu, ka mūsu datu pārziņi nodrošina personas datu konfidencialitāti.
   • Piegāde

    Mēs dalāmies jūsu informācijā ar mūsu piegādes pakalpojumu sniedzējiem tikai tiktāl, ciktāl tas nepieciešams piegādei un sūdzībām.    Papildus īpašiem gadījumiem mums ir tiesības atklāt jūsu personas datus, lai izpildītu mūsu juridiskās saistības.

    Šajā punktā minētās trešās personas var reģistrēt arī ārpus Latvijas Republikas, Eiropas Savienības vai Eiropas Ekonomikas zonas. Ja mēs nosūtīsim jūsu personas datus šādām personām, mēs veiksim visus nepieciešamos pasākumus, lai nodrošinātu jūsu privātuma pienācīgu aizsardzību. Lai iegūtu vairāk informācijas par piemērotiem drošības pasākumiem, varat sazināties ar mums pa e-pastu esma@esma.lv


    ***


    Cik ilgi mēs glabājam jūsu personīgo informāciju

    Jūsu personas dati, kurus mēs apstrādājam kādam konkrētam mērķim vai mērķiem, netiek glabāti ilgāk, nekā nepieciešams šim nolūkam vai mērķiem. Jebkurā gadījumā tie tiek uzglabāti ne ilgāk kā:


    • konta dati tiks glabāti ne ilgāk kā 3 (trīs) gadus pēc pēdējās pieteikšanās kontā vai jūsu pēdējā pirkuma (atkarībā no tā, kurš datums būs vēlāk);
    • darījumu dati tiks uzglabāti ne ilgāk kā 10 (desmit) gadus pēc pakalpojumu sniegšanas beigām;
    • ziņojumapmaiņas dati tiks uzglabāti ne ilgāk kā 3 (trīs) gadus pēc pēdējās pieteikšanās savā kontā vai pēdējā pirkuma (atkarībā no tā, kurš datums būs vēlāk);
    • korespondences dati tiks glabāti ne ilgāk kā 2 (divus) gadus pēc saziņas beigām.


     Dažreiz mēs nevaram precīzi norādīt, cik ilgi mēs glabāsim jūsu personisko informāciju. Piemēram, piekļuves dati tiks glabāti tik ilgi, cik nepieciešams konkrētiem mērķiem.

     Neskatoties uz pārējiem šīs sadaļas noteikumiem, mums ir tiesības uzglabāt jūsu personas datus, ja tas ir nepieciešams mūsu juridisko pienākumu izpildei.

     ***


     INFORMĀCIJA PAR TIRDZNIECĪBAS SAKARIEM

     Ja esat piekritis, mēs jums nosūtīsim mārketinga paziņojumus e-pastu vai īsziņu veidā, lai sniegtu jums jaunāko informāciju, kas palīdzēs jums apskatīt un atrast mūsu produktus.
     Jebkurā laikā varat atteikties no mārketinga paziņojumu saņemšanas no www.esma.lv.

     To var izdarīt šādi:

     • Jebkurā e-pastā noklikšķiniet uz saites “atteikties”;
     • Sazinoties ar mūsu klientu apkalpošanas komandu: esma@esma.lv


     Ja atteiksieties no mārketinga paziņojumu saņemšanas, mēs atjaunināsim jūsu profilu, lai nodrošinātu, ka turpmāk jūs nesaņemat šādus paziņojumus.


     Atteikšanās no mārketinga paziņojumu saņemšanas nenozīmē, ka jūs tiksiet atvienots no pakalpojumiem, piemēram, pasūtījumu atjaunināšanas.

     ***


     JŪSU TIESĪBAS

     Šajā paziņojuma sadaļā sniegts pārskats par jūsu tiesībām saskaņā ar datu aizsardzības noteikumiem. Dažu tiesību sarežģītības dēļ šis paziņojums attiecas tikai uz galvenajiem aspektiem. Lai iegūtu pilnīgu informāciju par savām tiesībām, mēs lūdzam izlasīt attiecīgos tiesību aktus un vadlīnijas.

     Attiecībā uz personisko informāciju jums ir šādas tiesības:

     Tiesības piekļūt mūsu rīcībā esošajai personiskajai informācijai;
     • Tiesības pieprasīt neprecīzus mūsu rīcībā esošās personas informācijas labojumus. (Tomēr lielāko daļu informācijas varat rediģēt sadaļā Mans konts);
     • Tiesības pieprasīt savu datu dzēšanu;
     • Tiesības ierobežot datu apstrādi;
     • Tiesības iebilst pret datu apstrādi;
     • Datu pārsūtīšanas tiesības;
     • Tiesības iesniegt sūdzību uzraudzības iestādē;
     • Tiesības atsaukt piekrišanu.


       Ja vēlaties izmantot savas tiesības, iesniegt sūdzību vai ja jums ir kādi jautājumi, lūdzu, sazinieties ar mums pa e-pastu: esma@esma.lv


       1. Tiesības piekļūt datiem. Jums ir tiesības piekrist vai neapstrādāt mūsu personas datus, un, ja mēs tos apstrādājam, piekļūt personas datiem un citai papildu informācijai. Papildu informācija ietver informāciju par apstrādes mērķiem, apstrādāto personas datu kategorijām un personas datu saņēmējiem. Pieņemot, ka netiek ietekmētas citu tiesības un brīvības, mēs nodrošināsim jūsu personas datu kopiju.


       2. Tiesības labot datus. Jums ir tiesības labot visus neprecīzos datus, un apstrādes nolūkos jums ir tiesības papildināt visus nepilnīgos datus.

       3. Dažos gadījumos jums ir tiesības dzēst savus personas datus. Šādi gadījumi ietver: (I) personas dati vairs nav vajadzīgi mērķiem, kuriem tie tika vākti vai kā citādi apstrādāti; (II) jūs atsaucat savu piekrišanu un apstrādei nav cita juridiska pamata; c) jūs iebilstat pret apstrādi saskaņā ar noteiktiem datu aizsardzības noteikumiem; d) apstrādi veic mārketinga nolūkos; vai e) personas dati ir apstrādāti nelikumīgi. Tomēr dažos gadījumos jūs nevarēsit izmantot šīs tiesības. Izņēmuma gadījumi, kad apstrāde ir nepieciešama, ir: (I) izmantot vārda un informācijas brīvību; (II) nodrošināt mūsu juridisko pienākumu ievērošanu; vai (III) celt, izpildīt vai aizstāvēt juridiskas prasības.

       4. Dažos gadījumos jums ir tiesības ierobežot apstrādi. Šādi gadījumi ir: (a) jūs apstrīdat personas datu pareizību; (b) apstrāde ir nelikumīga, un jūs iebilstat pret personas datu dzēšanu; (c) mums vairs nav nepieciešami jūsu personas dati apstrādei, bet jums tie ir nepieciešami, lai izvirzītu, izpildītu vai aizstāvētu juridiskas prasības; d) jūs iebilstat pret apstrādi saskaņā ar sabiedrības vai likumīgajām interesēm, kamēr šāds iebildums nav apstiprināts. Ja apstrāde ir ierobežota, kā aprakstīts iepriekš, mums ir tiesības turpināt saglabāt jūsu personas datus. Tomēr mēs to apstrādāsim tikai: (I) ar jūsu piekrišanu; (II) celt, izpildīt vai aizstāvēt juridiskas prasības; (III) aizsargāt citas fiziskas vai juridiskas personas tiesības; vai (IV) svarīgu sabiedrības interešu īstenošanai.

       5. Jums ir tiesības iebilst pret mūsu personas datu apstrādi saistībā ar konkrēto situāciju, kurā atrodaties. Tomēr tas ir iespējams tiktāl, ciktāl mums nepieciešama apstrāde saskaņā ar mūsu vai trešās puses likumīgajām interesēm. Ja jūs iebilstat pret šādu apstrādi, mēs pārtrauksim apstrādāt personisko informāciju, ja vien mēs nevaram norādīt likumīgu iemeslu apstrādei, kas ir svarīgāks par jūsu interesēm, tiesībām un brīvībām, vai ja apstrāde ir nepieciešama likumīgu prasību celšanai, īstenošanai vai aizstāvēšanai;

       6. Jums ir tiesības iebilst pret mūsu personas datu apstrādi tiešā mārketinga nolūkos. Ja jūs iebilstat pret šādu apstrādi, mēs pārtrauksim apstrādāt jūsu personas datus šim nolūkam.


       7.
       Jums ir tiesības iebilst pret mūsu veikto jūsu personas datu apstrādi zinātnisku vai vēsturisku pētījumu vai statistikas vajadzībām. Ja jūs iebilstat pret šādu apstrādi, mēs pārtrauksim apstrādāt personisko informāciju, ja vien apstrāde nav nepieciešama, lai veiktu uzdevumu, kas veikts sabiedrības interesēs.

       8.Tiesības uz datu pārsūtīšanu. Ciktāl mūsu apstrādes juridiskais iemesls ir:

       1. Jūsu piekrišana vai līguma izpilde vai darbības pēc jūsu pieprasījuma pirms līguma noslēgšanas jums ir tiesības saņemt no mums savus personas datus strukturētā, plaši izmantotā un mašīnlasāmā formātā. Tomēr šīs tiesības nav pieejamas, ja to izmantošana negatīvi ietekmē citu cilvēku tiesības un brīvības.
       2. Ja uzskatāt, ka mūsu veiktas personas informācijas apstrāde pārkāpj datu aizsardzības noteikumus, jums ir likumīgas tiesības iesniegt sūdzību Datu valsts inspekcijā, adresē Blaumaņa iela 11/13, Rīga, LV-1011, www.dvi. gov.lv, vai cita uzraudzības iestāde. atbilstoši jūsu pastāvīgajai dzīvesvietai, darba vietai vai iespējamā pārkāpuma adresei.

        9. Ciktāl mūsu personas datu apstrāde ir atkarīga no jūsu piekrišanas, jums ir tiesības jebkurā laikā atsaukt savu piekrišanu. Piekrišanas atsaukšana neietekmēs apstrādes likumību pirms piekrišanas atsaukšanas.

        ***


        KĀ Mēs izmantojam sīkdatnes
        Tāpat kā citas vietnes, mēs izmantojam sīkdatnes. Sīkdatnes ir mazi datu faili, kas ļauj mums nodrošināt ātrāku un drošāku vietnes pieredzi. Kad jūs apmeklējat vai sazināties ar mūsu vietnēm, pakalpojumu sadaļām, lietotnēm, rīkiem vai tērzēšanas vietnēm, mēs vai mūsu pilnvarotie pakalpojumu sniedzēji varam izmantot sīkfailus, lai nodrošinātu jums labāku, ātrāku un drošāku vietnes pieredzi, kā arī reklāmas nolūkos.

        Sīkdatnes parasti nesatur informāciju, kas varētu identificēt lietotāju, taču jūsu rīcībā esošā jūsu personiskā informācija var būt saistīta ar informāciju, kuru iegūst vai glabā sīkfaili.

        Trīs veidi, kā pārvaldīt sīkfailus:

       • Ārējie avoti (1)
       • Pārlūka iestatījumi (2)
       • Sīkdatnes no mūsu vietnes (3)


         (1) Sīkdatnes no pakalpojumu sniedzējiem

         Mēs izmantojam Google Analytics pakalpojumus, lai analizētu, kā jūs izmantojat mūsu vietni. Jūs varat uzzināt vairāk par Google konfidencialitātes politiku seit.

         Mēs atļaujam šādiem uzticamiem uzņēmumiem, kas ievēro VDAR, izmantot sīkdatnes vai līdzīgas tehnoloģijas, lai sniegtu reklāmas vai izpētes pakalpojumus:

         • Mūsu vietne izmanto Google Analytics, lai saprastu, kā apmeklētāji izmanto vietnes saturu. Ja nevēlaties, lai pārlūkprogramma izmantotu Analytics, varat to instalēt  Google Analytics browser add-in . Ja vēlaties uzzināt vairāk par Google Analytics un konfidencialitāti, click here. 
         • Google Partners reklamēšanas sistēmu mēs izmantojam tiešā mārketinga nolūkos. Tas mums palīdz parādīt atbilstošus piedāvājumus. Varat mainīt šos iestatījumus  here. Noklikšķiniet, lai šeit uzzinātu vairāk par Google reklāmām un konfidencialitātes politiku.
         • Tiešā mārketinga nolūkos mums ir tiesības izmantot Facebook reklāmas platformu, kas saskaņā ar apkopotajiem sīkfailiem palīdz mums labāk identificēt pircēja vajadzības. Lai uzzinātu vairāk par Facebook konfidencialitātes politiku, noklikšķiniet here. Varat arī noklikšķināt here, lai mainītu reklāmas iestatījumus Facebook platformā.

         (2) Kā jūs varat pārvaldīt sīkdatnes?


         Lielākā daļa pārlūkprogrammu ļauj lietotājiem atteikties vai dzēst sīkfailus. Darbības var atšķirties atkarībā no pārlūkprogrammas un versijas. Jaunākā informācija par to, kā bloķēt vai dzēst sīkfailus pakalpojumu sniedzēju vietnēs, piemēram ChromeFirefox; Internet Explorer un Safari.

         Lūdzu, ņemiet vērā, ka sīkfailu dzēšana vai atspējošana var ietekmēt jūsu lietotāja pieredzi, un jūs, iespējams, nevarēsiet izmantot noteiktas mūsu vietnes priekšrocības.

         (3) Kādas sīkdatnes mēs izmantojam?

         Ir četri galvenie sīkdatņu veidi. Lūk, kā un kāpēc mēs tos izmantojam:

         (1) Vietnes funkcionalitātes sīkdatnes: šīs sīkdatnes ļauj jums pārlūkot vietni un izmantot pieejamās funkcijas, piemēram, "Pievienot grozam".

         (2) Vietnes analīzes sīkfaili: šīs sīkdatnes ļauj jums novērtēt un analizēt, kā mūsu klienti izmanto mūsu vietni, lai uzlabotu gan tās funkcionalitāti, gan jūsu iepirkšanās pieredzi.

         (3) Klientu izvēles sīkdatnes: pārlūkojot vai iepērkoties vietnē www.esma.lv, šīs sīkdatnes atcerēsies jūsu vēlmes, lai mēs varētu padarīt jūsu iepirkšanās pieredzi perfektu un pielāgotu jums.

         (4) Mērķa vai reklāmas sīkdatnes: šīs sīkdatnes tiek izmantotas, lai parādītu jums atbilstošas reklāmas. Šīs sīkdatnes ierobežo jūsu reklāmas parādīšanas reižu skaitu un palīdz mums novērtēt mūsu mārketinga kampaņu efektivitāti.

         ***


         CITA SVARĪGA INFORMĀCIJA PAR PRIVĀTUMU

         Trešo personu vietnes


         Mēs varam sadarboties ar trešām pusēm, kuras parasti dēvē par pakalpojumu sniedzējiem un kuras ir pilnvarotas izvietot trešo pušu sīkfailus mūsu vietnēs vai mūsu pakalpojumos, lietojumprogrammās un rīkos ar jūsu piekrišanu. Šie pakalpojumu sniedzēji ļauj mums sniegt jums labāku, ātrāku un drošāku vietnes pieredzi.

         Lūdzu, ņemiet vērā, ka uz trešo pušu sīkdatnēm attiecas trešās puses konfidencialitātes politika, tāpēc mēs neuzņemamies atbildību par šīm konfidencialitātes politikām.


         Bērnu personas dati


         Mūsu vietnē sniegtie pakalpojumi ir paredzēti personām, kas vecākas par 14 gadiem. Individuālās lojalitātes programmas vai konkursa noteikumos var iekļaut atšķirīgu vai augstāku dalībnieka minimālo vecuma ierobežojumu.

         Ja mums ir pamatotas šaubas par tādas personas datu apstrādi, kura nav sasniegusi šajā punktā minēto vecumu, mēs šādus personas datus izdzēsīsim no datu bāzēm.

         ***

         Personas datu aizsardzība

         1) Uzņēmums aizsargā Klientu personas datus, izmantojot modernās tehnoloģijas, ņemot vērā pastāvošos riskus, kas saistīti ar personu privātumu, kā arī Sabiedrībai saprātīgi pieejamos tehniskos, organizatoriskos un finanšu resursus, tostarp šādu personas datu aizsardzību drošības pasākumi:


         2) Slēgtas telpas un piekļuves liegšana nepiederošām personām;


         3) Ugunsmūra programmu izmantošana;

         4) Datu šifrēšana, pārsūtot datus (SSL šifrēšana);

         5) Ielaušanās aizsardzības un noteikšanas programmu izmantošana;

         6) Citu aizsardzības pasākumu īstenošana.

          

                   PĀRMAIŅAS KĀ AIZSARGĀM JŪSU PRIVĀTUMU

         Mēs laiku pa laikam varam mainīt šo paziņojumu, lai atspoguļotu to, kā mēs apstrādājam jūsu datus.

         Ja veicam būtiskas izmaiņas, mēs par to paziņosim mūsu vietnē vai citādi, piemēram, nosūtot e-pastu, lai jūs varētu pārskatīt izmaiņas pirms turpināt izmantot mūsu vietni.

         ***


         KĀ Sazināties ar mums?

         Mēs vienmēr vēlamies uzturēt kontaktus ar mūsu klientiem (it īpaši, ja domājat, ka esam jūs pievīluši vai varētu kaut ko uzlabot).

         Jā:

         • jums ir jautājumi vai komentāri par šo paziņojumu;
         • jūs vēlaties, lai mēs turpmāk neizmantotu jūsu informāciju;
         • ja vēlaties izmantot kādu no iepriekšminētajām tiesībām vai jums ir sūdzība, lūdzu, sazinieties ar mums.


           Jūs varat sazināties ar mūsu privātuma speciālistiem, rakstot mums uz: esma@esma.lv

            

           Personas datu kategorijas

            


           Nr. 


           Personas datu kategorija


           Personas datu veidi


           Komentāri


           1.              

           Informācija par pirkumu

           Vārds, uzvārds, e-pasts, tālruņa numurs, Preces piegādes adrese, Produkta piegādes veids, maksājuma veids, maksājuma dati (ieskaitot, bet neaprobežojoties ar bankas konta numuru.), Trešās personas, kas saņem Produktu (-as) (ja nav saņemtas) pēc klienta), vārds, uzvārds, pilnvarojuma pamatojums.

           Preču piegādes adrese tiek norādīta tikai tad, ja, veicot Pasūtījumu, par piegādes metodi tiek izvēlēts kurjera pasts, kas Preces piegādā uz noteiktu adresi.           Ja Produktu Klienta vārdā saņem trešā persona, Klients, piekrītot Politikai, apstiprina, ka šāda trešā persona piekrīt viņa / viņas personas datu apstrādei un Klients ir viņu par to informējis.

           2.

           Reģistrācijas dati

           Vārds, uzvārds, tālruņa numurs, dzimšanas datums, dzimums, piegādes adrese, maksājumu kartes dati, PayPal, Paysera konta dati.

           Minētie dati tiks apkopoti un apstrādāti no Klienta gadījumā, ja Klients izvēlas reģistrēties interneta veikalā.

           3.              

           Dati par tiešsaistes veikalu pakalpojumu izmantošanu

           Vārds, uzvārds, e-pasts, tālruņa numurs, IP adrese, Klienta sabiedriskās domas par interneta veikalā pārdotajām precēm vēsture, Uzņēmuma vēsture un Klienta iepirkumu groza saziņa (ieskaitot elektronisko korespondenci), aptaujas vēsture atbildes tiešsaistes veikalā, klienta pasūtījumu / pirkumu dati, pasūtījumu vēsture, maksājumu vēsture.

            


           4.              

           Sīkdatnes

           Interneta veikala darbības vēsture.

            


           5.              

           Analītiskie dati

           Pasūtījumu / pirkumu vēsture, interneta veikala pārlūkošanas vēsture, maksājumu vēsture, Uzņēmuma un klienta komunikācijas vēsture (ieskaitot elektronisko saraksti) Klientu atsauksmes, aptaujas laikā sniegtās atbildes.

           Ņemot vērā to, ka Uzņēmums vēlas padarīt Interneta veikala un Preču iegādi pēc iespējas vienkāršāku un ērtāku Klientiem, Uzņēmums neatkarīgi analizē un uzrauga tā darbību, kuras laikā mēs analizējam un apstrādājam Klienta personas datus.

            

           6.            

            

           Personalizētie dati

           Vārds, uzvārds, tālruņa numurs, e-pasts, Preču piegādes adrese, Preču piegādes veida vēsture, Maksājuma veida vēsture, Interneta veikala pārlūkošanas vēsture, Pasūtījumu / pirkumu vēsture, IP adrese.